Новини
Що потрібно для гри?
Вхід на сервера
Как стать админом
Команды консоли
Полезные программы
Ця сторінка створена для інформації стосовно гри на нашому сервері.
Якщо у вас є питання, скористуйтеся посиланнями зліва.

Увага! Нове правило:
Якщо ви вважаєте, що хтось з адмінів є чітером, перейдіть у спостерігачі, та поспостерігайте за ним 10-15 хвилин. Якщо ви досі впевнені, скиньте демку зі своїм спостереженням головному адміну сюди, або у Телеграм. Та якщо, після перевірки, наявність нечесної гри підтвердиться - той адмін втратить адмінку, а ви натомість її отримаєте.Про статус VIP:
Ті хто має VIP безкоштовно отримують броню, патрони, кусачки та прилад нічного бачення. А не великих картах окрім того ще один з трьох пистолетів (Desert Eagle, USP, Glock), повний набір гранат та доступ до 'зброярні' (у чаті /vipmenu).
Хто бажає отримати VIP звертатися у Telegram: @RuthenianZP


Акція 'VIP-марафон'!
За 5 годин знаходження узагальнено за добу на сервері - отримайте VIP на тиждень безкоштовно. Для участі в акції просто напишіть у чаті '/marafon' та оберіть 'Прийняти участь'. З цього моменту почнеться доба, протягом якої вам треба бути узагальнено онлайн на сервері 5 годин або більше (не обов'язково підряд). Перевіряти час або забрати VIP можливо тією ж командою у чаті '/marafon'.
Увага! Навіть якщо ви зіграли 5 годин, але не забрали VIP у відведену добу - він згорає.


Новим користувачам мережі Global-Net (Запоріжжя), надається безкоштовний VIP на сервері cs.glb.zp.ua:27015 на 3 місяці.
Для отримання небхідно, після підкючення до мережі, зв'язатися з головним адміном, та надати інформацію  про підключення. Після перевірки - отримаєте VIP.


Адреса нашого серверу:
cs.glb.zp.ua:27015 (IP: 192.162.140.250:27015) '-[ Запоріжжя ]- GlobalNet-UA #Public'Якщо Вас забанено несправедливо або є питання до адміна для Вас є ЧАТ та група у Telegram @cs_glb

Як налаштувати гру Ви можете дізнатись з разділу 'Що потрібно для гри?'